ZOBACZ WSZYSTKIE INWESTYCJE W AKTUALNEJ SPRZEDAŻY

Novy Zakątek Dąbrówka

Kompleks nowoczesnych budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej w Dąbrówce. Duże działki 500 m2, tarasy, podjazdy oraz kreatywnie zagospodarowany ogród. Domy znajdują się przy zamkniętej ulicy. W każdym budynku znajdują się tylko dwa mieszkania co gwarantuje każdemu klientowi poczucie komfortu i swobodę. Przemyślana architektura oraz prosta forma budynku podkreśla nowoczesność i estetykę inwestycji.

tylko 2

mieszkania w każdym domu

90 i 100

m2 powierzchni użytkowej

ogrody

aż 500 m2

garaż

na własność

niska

zabudowa jednorodzinna

blisko

centrum, sklepów i szkół

A2 i S11

doskonały dostęp komunikacyjny
NOVY ZAKĄTEK DĄBRÓWKA

Budynki

TYPY BUDYNKÓW

TYP 1

Powierzchnia użytkowa: 90 m2

+ garaż wewnętrzny 20 m2

cena: 595 000 zł

TYP 2

Powierzchnia użytkowa: 100 m290 m2

+ wiata garażowa

cena: 595 000 zł

Wn NAPIS

Twój zakątek

Inwestycja położona jest w bardzo atrakcyjnej lokalizacji komunikacyjnej, która pozwala na dotarcie do głównych węzłów komunikacyjnych Poznania w zaledwie kilka minut – np. Autostrada A2 „Poznań – Dąbrówka” lub obwodnica S11.

Dla osób nie będących kierowcami oraz dzieci kursuje „szynobus” z przystanku PKP Palędzie co pozwala na dotarcie do centrum miasta nawet w 10 minut.

Zespół Prebena Twój Dom
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Porozmawiajmy.

Wiemy, że możesz mieć wiele pytań. To w końcu Twój dom. Dlatego też służymy pomocą. Chętnie opowiemy Ci o inwestycji, oprowadzimy i przedstawimy nasze budynki w każdym szczególe.
Prebena Twój Dom to deweloper z blisko 30 letnim doświadczeniem w budowaniu mieszkań, domów i lokali usługowych. Naszą dewizą jest poznańska solidność. Dlatego też nie oszczędzamy na materiałach użytych do budowy.
Oferowane domy i mieszkania sprzedajemy aktem notarialnym jako pełną własność (wszystkie posiadają odrębną Księgę Wieczystą). Jest to budownictwo bezczynszowe. Płacimy tylko za zużyte media i podatek od nieruchomości.
NASI PARTNERZY
Współpracujemy z renomowaną marką HAGER.